Specjalista ds. projektów

Assunto Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Rzeszów Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) dla swojego Klienta, firmy produkcyjnej, szuka pracownika na stanowisko:

Głównymi zadaniami na tym stanowisku będą:

Uczestnictwo w projektach międzydziałowych w zakresie wsparcia technicznego

Współuczestnictwo w projektach w zakresie tworzenia i zmian w dokumentacji technicznej

Weryfikacja dokumentacji pod względem poprawności, kompletności oraz zgodności z normami

Techniczna obsługa nowo wdrażanych projektów

Wymagania

Oczekujemy:

Wykształcenia wyższego technicznego/inżynierskiego

Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej (od 1-2 lat)

Znajomości zagadnień technicznych związanych produktami małego AGD

Znajomości programu graficznego: Corel Draw i obsługi systemu SAP

Bardzo dobrej organizacji pracy

Oferujemy:

Umowę o prace na zastępstwo

Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie

Przyjazną atmosferę pracy w zespole

Prezentacja firmy

Firma Assunto Sp. z o.o. powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie