Opis stanowiska pracy

Grupa Szkoleniowo Doradcza Europlus Sp z o.o., to dynamicznie rozwijająca się spółka, której misją jest zapewnienie najwyższej jakości kompleksowych usług doradczych i szkoleniowych dla przedsiębiorstw, jednostek samorządu terytorialnego oraz organizacji pozarządowych. W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy dynamicznych osób, które chciałyby wesprzeć nasz zespół jako: Specjalista ds. Projektów Unijnych

Obowiązki:
* Organizacja działań projektowych
* Monitoring i nadzór nad przebiegiem poszczególnych działań
* Przygotowywanie wniosków o płatność
* Współpraca z instytucjami przyznającymi i rozliczającymi dotacje unijne
* Rozliczanie projektów finansowanych z funduszy unijnych
* Pomoc przy przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie projektów z EFS i/lub EFRR
* Przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji projektowej

Oferujemy:
* zatrudnienie na umowę o pracę lub cywilno-prawną, w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy
* pracę w młodym, ale doświadczonym zespole
* elastyczny czas pracy, miłą atmosferę i dużą samodzielność
* możliwości rozwoju zawodowego
* wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych

Wymagania

Wymagania:
* Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
* Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy przy realizacji projektów unijnych
* Znajomość zasad realizacji, rozliczeń i sprawozdawczości projektów unijnych
* Umiejętność analitycznego myślenia
* Dokładność i skrupulatność
* Bardzo dobra organizacja pracy własnej
* Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
* Mile widziane: doświadczenie w opracowywaniu wniosków o dofinansowanie, znajomość języka angielskiego, prawo jazdy kat.B

Prezentacja firmy

Grupa Szkoleniowo Doradcza Europlus Sp z o.o., to dynamicznie roz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Inne, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia