Specjalista ds. Projektów Produktowych

USP Zdrowie sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

USP Zdrowie jest firmą farmaceutyczną działającą na rynku produktów i leków bez recepty – liderem na rynku OTC w Polsce. W centrum wszystkich naszych działań stoi człowiek i jego zdrowie.

Posiadamy swoje biura w Polsce, na Litwie, Ukrainie, w Bułgarii oraz w USA. We Wrocławiu zlokalizowany jest własny zakład produkcyjny.

USP Zdrowie reprezentują takie marki wiodące, jak: Ibuprom, Apap, Gripex, Stoperan, Vigor UP, Verdin, Xenna. Portfolio firmy obejmuje ponad 100 produktów, które od lat cieszą się zaufaniem konsumentów.

Miejsce pracy: Wrocław

Dobrze jest być z nami, ponieważ oferujemy:

  • Umowę o pracę w firmie farmaceutycznej o ugruntowanej pozycji
  • Rynkowe wynagrodzenie wraz z premią roczną i atrakcyjnym pakietem benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport lub dofinansowanie do wypoczynku lub karta kulturalna)
  • Możliwość rozwoju poprzez ciekawe zadania i szkolenia w nowoczesnej firmie o wysokich standardach pracy

Najważniejsze zadania czekające na tym stanowisku to:

  • Tworzenie planu realizacji projektu z uwzględnieniem kosztów, zasobów i zadań mającego zapewnić osiągnięcie określonego celu przy przyjętych i zaakceptowanych założeniach
  • Koordynacja projektów międzydziałowych, kontrola statusu wykonania projektu, sterowanie przepływem informacji i dokumentacji, raportowanie
  • Nadzór nad zgodnością realizowanych projektów z wymogami GMP, odpowiednimi regulacjami prawnymi oraz standardami Grupy USP
  • Współpraca ze wszystkimi działami Wytwórni oraz obszarami Grupy USP

Szukamy osób, które posiadają:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 2 lata doświadczenia w branży farmaceutycznej, spożywczej, kosmetycznej lub FMCG na podobnym stanowisku
  • Praktyczną znajomość technik i narzędzi zarządzania projektami, a także środowiska projektowego
  • Umiejętność biegłej obsługi programów pakietu Office: Excel, Word, PowerPoint (mile widziana znajomość MS Project)
  • Znajomość standardów jakości GMP
  • Cechy osobowe takie jak: dokładność i rzetelność, wysokie kompetencje komunikacyjne, bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętności analityczne, ukierunkowanie na osiąganie celów, cechy przywódcze, umiejętność przewidywania i rozwiązywania problemów
  • Mile widziane: doświadczenie na stanowisku technologicznym lub inżynieryjnym, znajomość urządzeń i technologii w przemyśle farmaceutycznym, znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.