Opis stanowiska pracy

Państwowe Muzeum Auschwitz - Birkenau w Oświęcimiu

zatrudni na stanowisko:

SPECJALISTA DS. PROJEKTÓW INWESTYCYJNYCH

Z uwagi na prace nad nowymi przestrzeniami wystawienniczymi, Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau przygotowuje się do przeprowadzenia remontu kilku zabytkowych bloków na terenie dawnego KL Auschwitz I. W związku z tym poszukuje kandydata na stanowisko specjalisty ds. projektów inwestycyjnych.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie Kierownika Projektu w zarządzaniu projektem inwestycyjnym, w tym aktualizacja harmonogramu i budżetu projektu,
  • uczestniczenie we wszystkich fazach projektu inwestycyjnego (od założeń i wytycznych, przez studium wykonalności, dokumentację projektową i realizację inwestycji do ostatecznego rozliczenia inwestycji i przekazania obiektu do użytkowania),
  • monitorowanie wszelkich działań mających doprowadzić projekt do zakończenia (w określonych ramach czasowych, finansowych i zgodnie z zakresem projektu),
  • reprezentowanie inwestora przed organami administracji, wykonawcami oraz innymi uczestnikami procesu inwestycyjnego,
  • uczestnictwo w pracach zespołu projektowego i w negocjacjach z firmami świadczącymi usługi dla projektu,
  • tworzenie umów i innych dokumentów formalnych oraz opracowywanie raportów i sprawozdań dla potrzeb projektu,
  • wykonywanie innych bieżących prac związanych z projektem i jego administracją.

Wymagania kwalifikacyjne:

  • wykształcenie wyższe (w zakresie budownictwa, instalacji elektrycznych, sanitarnych, architektury lub pokrewne),
  • praktyczna znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w pracy przy projektach inwestycyjnych w branży budowlanej (mile widziane doświadczenie w zakresie konserwacji zabytków i/lub inwestycji realizowanych w ramach procedur Prawa Zamówień Publicznych),
  • umiejętność definiowania wymagań projektowych, czytania dokumentacji technicznej i koordynacji projektów,
  • umiejętność tworzenia i zarządzania harmonogramem i budżetem inwestycji,
  • umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia oraz dobrej organizacji pracy własnej,
  • biegła znajomość języka polskiego jako obcego (dotyczy cudzoziemców).

Stanowisko wymaga szczególnej sprawności psychofizycznej w zakresie:

  • pracy na wysokości powyżej 3 metrów,

Termin i miejsce składania ofert:

Życiorys zawierający klauzulę o wyrażeniu zgody na wykorzystanie danych osobowych do celów rekrutacji (ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1999r., t.j. Dz.U. z 2014r. poz. 1182, ze zmianami) wraz z listem motywacyjnym zawierającym infromacje o oczekiwanym poziomie wynagrodzenia przesyłać korzystając z opcji "Aplikuj".

Termin składania ofert od 16.09.2016 r. do skutecznego zakończenia naboru.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Architektura, Praca Kadra zarządzająca