Specjalista ds. Projektów Finansowych z j. francuskim lub z j. niemieckim

Arche Consulting

KATOWICE, śląskie

Opis stanowiska pracy

• utrzymywanie relacji z klientem zagranicznym,

• przygotowywanie raportów i sprawozdań finansowych,

• analizowanie oraz rozwiązywanie problemów związanych z płatnościami,

• procesowanie zamówień, wprowadzanie danych do systemu,

• praca z wykorzystaniem autorskich programów firmowych.

Wymagania

• wykształcenie wyższe (mile widziane ekonomiczne),

• minimum 1 rok doświadczenia w dziale księgowości, finansów,

bardzo dobra znajomość języka francuskiego lub niemieckiego,

• znajomość języka angielskiego,

• znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,

• zaangażowanie i samodzielność,

• umiejętność podejmowania decyzji, rozwiązywania problemów,

Nasz Klient oferuje:

• udział w ciekawych, międzynarodowych projektach,

• dodatkowe benefity (np. karta MultiSport, ubezpieczenie, pakiet medyczny),

• szereg szkoleń,

• możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku.

Prezentacja firmy

W Arche Consult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse