Specjalista ds. projektów budowlanych

Faktoria Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma budowlana , o ugruntowanej pozycji na rynku, specjalizująca się w Generalnym Wykonawstwie budynków biurowych i mieszkalnych, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje pracowników na stanowisko Kierownik Budowy.

Oferujemy atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia, interesującą pracę w rozwijającej się firmie, miłą atmosferę

Wymagania

  • kierowanie projektem na etapie przygotowania realizacji oraz zakończenia projektu,
  • udział w pozyskiwaniu wykonawców oraz decyzji administracyjnych niezbędnych dla realizacji projektu
  • zarządzanie pracą podwykonawców
  • prowadzenie negocjacji z wykonawcami i dostawcami zaangażowanymi w projekt;
  • współpraca z projektantami w zakresie koncepcji, remontu, realizacji projektu
  • przygotowywanie kosztorysów i rozliczeń prowadzonych inwestycji
  • raportowanie postępów prac,
  • odpowiedzialność za jakość, terminy i czas realizowanych inwestycji,
  • prawo jazdy kat B,
  • dyspozycyjność

UMIEJĘTNOŚCI:

  • umiejętność analitycznego myślenia
  • szybkie podejmowanie decyzji oraz nastawienie na rozwiązywanie problemów,
  • asertywność, odpowiedzialność, zaangażowanie, samodzielność

Prezentacja firmy

Założeniem naszej spółki – Faktoria Sp. z o.o. – jest realizacja robót b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Kontrola jakości