Opis stanowiska pracy

Specjalista ds. programów inwestycyjnych (sieć zewnetrzna)

Do głównych zadań osoby zatrudnionej będzie należeć:

• profesjonalne doradztwo ubezpieczeniowo-inwestycyjne
• aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie klientów
• przygotowywanie rozwiązań dopasowanych do potrzeb klienta indywidualnego i firm
• utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
• osiąganie założonych celów sprzedażowych

Oferujemy:

• możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie
• szkolenia produktowe, sprzedażowe i licencyjne
• indywidualne podejście do współpracowników w oparciu o wypracowane standardy
• szeroką gamę produktów ubezpieczeniowo-inwestycyjnych
• atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne

Wymagania

Nasze oczekiwania:

• doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
• wykształcenia minimum średniego
• umiejętności budowania relacji z klientami
• wysokiej kultury osobistej i etyki zawodowej
• samodzielności w działaniu
• orientacji na rozwój własny i realizację celów biznesowych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert z numerem referencyjnym
klikając na przycisk "Aplikuj".

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Prezentacja firmy

Światowy lider w programach długoterminowego inwestowania o globa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 100 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Ubezpieczenia, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi