Specjalista ds. Produktów Szpitalnych (Hospital Product Specialist)

MSD Polska

województwa lubelskie oraz podkarpackie, lubelskie

MSD Polska
MSD jest jednym z liderów w przemyśle farmaceutycznym na świecie. Od ponad 25 lat działa również w Polsce. Misją firmy jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań w obszarze ochrony zdrowia. W 2010 roku otworzyliśmy w Warszawie globalne Centrum zarządzania danymi z badań klinicznych oraz zdarzeń niepożądanych, które nieustannie się rozwija i stwarza również możliwości dla studentów.

Obecnie do naszego Centrum poszukujemy:

Miejsce pracy: województwa lubelskie oraz podkarpackie

Preferowane miejsce zamieszkania: Lublin

Główne obowiązki:

  • odpowiedzialność za budowanie i utrzymanie relacji z kluczowymi klientami firmy na powierzonym terytorium;
  • kształtowanie wizerunku firmy oraz promowanie oferowanych przez MSD produktów i sposobów terapii;
  • działalność zgodna ze standardami firmy.

Profil poszukiwanego kandydata:

  • ukończone studia wyższe;
  • przynajmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela medycznego w obszarze lecznictwa zamkniętego (preferowana onkologia);
  • doświadczenie w pracy z programami lekowymi;
  • bardzo dobra umiejętność komunikacji;
  • umiejętność planowania i wyznaczania priorytetów;
  • kreatywne myślenie i elastyczność działania;
  • samodzielność, odpowiedzialność i entuzjazm;
  • prawo jazdy kategorii B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy atrakcyjne warunki pracy i płacy, profesjonalne wyposażenie (samochód, laptop, ipad, telefon komórkowy), świadczenia socjalne, regularne programy szkoleniowe. Ponadto gwarantujemy pracę pełną wyzwań w przyjaznej atmosferze.

Prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny w języku angielskim z dopiskiem: "HPS LUBLIN/BIAŁYSTOK" pod adres:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.