Specjalista ds. produkcji - Jaszkowa Dolna

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 7 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Częstochowie oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla Naszego Klienta z okolic Kłodzka - Jaszkowa Dolna poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. PRODUKCJI

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• Przygotowanie krótkoterminowych i długookresowych planów produkcji oraz obciążenia maszyn
• Tworzenie i zarządzanie planem produkcyjnym oraz optymalne zarządzanie czasem działu produkcji
• Kreowanie i egzekwowanie terminowej realizacji zamówień produkcyjnych
• Monitorowanie i optymalizacja zapasów (półprodukty i produkty gotowe)
• Obsługa i zarządzanie danymi w systemie SAP
• Kontrola poprawności prowadzonych operacji księgowych
• Opracowywanie dziennych raportów produkcji
• Przygotowywanie raportów i rozliczeń z bieżącej produkcji
• Przeprowadzanie analiz zdolności produkcyjnych zakładu
• Współpracę z innymi działami firmy

Wymagania

Wymagania:

• Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej,
• Wykształcenie wyższe (ekonomiczne, logistyka, produkcja),
• Znajomość systemów SAP,
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego- warunek konieczny,
• Inicjatywa i samodzielność w działaniu,
• Zaangażowanie oraz rzetelność w wykonywaniu codziennych obowiązków,
• Wysokie zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole,
• Dobra znajomość pakietu MS Office,
• Umiejętności analitycznego myślenia oraz dobrej organizacji czasu
• Znajomość zasad poziomowania produkcji
• Znajomość zagadnień Lean Manufacturing

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie ( od 3500 do 5000 brutto w zależności od kwalifikacji )
• Stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie działającej w oparciu o międzynarodowe standardy ( zatrudnienie bezpośrednio przez firmę) ;
• Pracę w młodym, dynamicznym zespole.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego POLLUX to dynamicznie rozw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji