specjalista ds. pracy tymczasowej (inhouse)

Randstad Polska Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Chcesz pracować w największej agencji pracy tymczasowej w Polsce, której misją jest kształtowanie rynku pracy?

To właśnie Ciebie szukamy! Rośnij z nami!

Nasza historia rozpoczęła się w 1960 roku w Amsterdamie, kiedy nasz założyciel podwiózł rowerem do klienta pierwszego pracownika.

Od tego czasu w 40 krajach na 7 kontynentach wspieramy pracodawców w poszukiwaniu talentów, przyczyniając się do rozwoju ich biznesu oraz pomagamy kandydatom w kształtowaniu ich ścieżki zawodowej.

Buduj z nami tę historię!

Dołącz do wrocławskiego zespołu Randstad Inhouse Services na stanowisko:

Nr ref.: 39514
Praca stała
Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:
  • praca w biurze inhouse u jednego z kluczowych klientów firmy Randstad
  • rekrutacja pracowników tymczasowych na stanowiska niższego szczebla
  • aktywne poszukiwanie kanałów rekrutacyjnych
  • planowanie procesów rekrutacyjnych
  • bliska współpraca z klientem, udział w spotkaniach z klientem i bieżąca obsługa
  • współpraca przy projektach optymalizacji procesów
  • przygotowywanie raportów na potrzeby klienta oraz Randstad
  • obsługa kadrowa pracowników tymczasowych

Oczekiwania:
  • doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze HR
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na gruncie firmy produkcyjnej lub w agencji pracy
  • wiedza i doświadczenie z zakresu prawa pracy i prowadzenia procesów rekrutacji masowych
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • samodzielność i nastawienie na cel
  • bardzo dobra organizacja czas pracy
  • wysoka kultura osobista i asertywność
  • prawo jazdy kat. B – pożądane

Oferta:
  • możliwość dołączenia do największej agencji zatrudnienia na polskim rynku, z ponad 1000 pracowników na pokładzie w biurach na terenie całej Polski
  • praca w biurze na terenie zakładu klienta
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • wynagrodzenie podstawowe i premie kwartalne z jasnymi kryteriami oceny
  • pakiet benefitów