Specjalista ds. Pracowniczych

Gi Group Sp. z o.o.

Stanowice, śląskie

Miejsce pracy: Stanowice

Opis stanowiska:
• prowadzenie wymaganej przepisami dokumentacji pracowniczej
• administrowanie aktami osobowymi pracowników
• codzienna obsługa pracowników w zakresie spraw kadrowych
• przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy, także na podstawie umów cywilnoprawnych oraz zmianami w warunkach pracy i płacy
• monitorowanie uprawnień urlopowych oraz wykorzystania urlopu
• nadzór nad lekarskimi badaniami pracowników
• tworzenie i analiza raportów

Oczekiwania:
• wykształcenie wyższe min. licencjat
• wiedzy i doświadczenia z zakresu prowadzenia kadr
• komunikatywnej znajomości języka angielskiego
• samodzielności i zaangażowania
• bardzo dobrej znajomości programu MS Office - szczególnie Excel
• znajomość programu SAP HR mile widziana

Oferujemy:
• pracę na pełny etat w stabilnej międzynarodowej firmie
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• prywatne ubezpieczenie medyczne
• bogaty pakiet socjalny
• możliwość szkoleń i rozwoju

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.