Specjalista ds. PR / Redaktor

Polska Agencja Przedsiębiorczości

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Polska Agencja Przedsiębiorczości - wydawca dodatków do ogólnopolskich dzienników (Dziennik Gazeta Prawna, Gazeta Wyborcza) i organizator Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:
Redagowanie artykułów dla dodatków do ogólnopolskich dzienników
Pozyskiwanie Partnerów Biznesowych
Prowadzenie rozmów biznesowych na wysokich szczeblach decyzyjnych
Opracowanie i realizacja planu działań PR firm oraz doradztwo z zakresu komunikacji medialnej
Koordynowanie działań związanych z promowaniem marek
Organizowanie ogólnopolskich wydarzeń medialnych
Bieżąca współpraca z działami marketingu i PR firm, monitoring mediów, współpraca z agencjami PR i eventowymi

Oferujemy:

umowę o pracę po okresie próbnym (1 miesiąc)
wynagrodzenie: podstawa 2-3 tys. zł + premia za wyniki
możliwość doskonalenia własnych umiejętności
możliwość współtworzenia jednej z najbardziej opiniotwórczych gazet społeczno-gospodarczych w Polsce
szereg szkoleń z zakresu sprzedaży
udział w ciekawych przedsięwzięciach
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Wymagania

Oczekujemy:
umiejętności negocjacyjnych przy zachowaniu wysokiej kultury osobistej
umiejętności nawiązywania i podtrzymywania relacji z partnerami biznesowymi
doświadczenia w sprzedaży lub marketingu
mile widziane umiejętności z zakresu pracy dziennikarza (przeprowadzanie wywiadów)
dobrej dykcji, miłej aparycji

Prezentacja firmy

Polska Agencja Przedsiębiorczości to wydawca dodatków do ogólnopo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo