specjalista ds. PR i social media

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Aktualnie poszukujemy osoby, która dołączy do naszego Działu Marketingu i Komunikacji, (umowa na zastępstwo - okres ok. 15 miesięcy) na stanowisko:

Nr ref.: 39835
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • administrowanie profilami i prowadzenie codziennych aktywności Randstad w obszarze mediów społecznościowych
  • tworzenie i redagowanie materiałów informacyjnych i komunikatów prasowych
  • tworzenie i wdrażanie planów komunikacyjnych
  • odpowiadanie na zapytania dziennikarzy i promocję ekspertów firmy
  • wsparcie realizacji działań employer brandingowych firmy
  • planowanie działań CSR, ich wdrażanie i bieżącą opiekę nad projektami
  • współpracę z agencjami oraz dostawcami wspierającymi działania Randstad
  • monitoring mediów (obsługę platformy monitorującej media) oraz przygotowywanie raportów
  • kontrolę nad budżetem prowadzonych projektów

Oczekiwania:
  • 2 – letnie doświadczenie w administrowaniu działaniami marki w obszarze mediów społecznościowych
  • doświadczenie w pisaniu i redagowaniu tekstów oraz przygotowywaniu materiałów prasowych
  • doświadczenie we współpracy z agencjami marketingowymi i dostawcami
  • doświadczenie w koordynacji projektów i w opracowywaniu planów komunikacyjnych
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań, bardzo dobra organizacja pracy i terminowość
  • elastyczność, otwartość i umiejętność budowy dobrych relacji
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze CMS
  • mile widziane doświadczenie i/lub zainteresowanie branżą HR

Oferta:
  • praca w jednej z największych firm rekrutacyjnych na rynku polskim i światowym
  • możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego
  • współpraca z doświadczonymi managerami w zgranym zespole
  • umowa o pracę na zastępstwo (ok. 15 miesięcy)
  • pakiet szkoleń i benefitów