Specjalista ds. PR i Marketingu

HRK S.A.

Jonkowo, warmińsko-mazurskie

HRK S.A.

Dla swojego strategicznego Klienta - wiodącego producenta osprzętu elektrotechnicznego, narzędzi i urządzeń - poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. PR i MarketinguMiejsce pracy: Jonkowo

Zadania:

  • współtworzenie i realizacja strategii komunikacji i marketingowej firmy
  • budowanie wizerunku firmy
  • przygotowanie i realizacja działań PR
  • kreowanie działań CSR
  • prowadzenie i kreowanie procesów wewnętrznej komunikacji
  • tworzenie koncepcji i treści social media
  • tworzenie i zarządzanie treścią strony internetowej, platformy e-commerce
  • realizacja strategii Corporate Identity
  • planowanie i przygotowywanie eventów (własnych jak i zewnętrznych)
  • przygotowywanie materiałów informacyjnych, tekstów marketingowych
  • udział w przeprowadzaniu badań rynku, analiza danych rynkowych
  • ścisła współpraca z HR i działem sprzedaży

Wymagania:

  • wykształcenia wyższego kierunkowego – ukończonych studiów wyższych z zakresu marketingu / komunikacji / PR lub kierunków pokrewnych
  • minimum – 3 letniego doświadczenia zawodowego w obszarze marketingu / PR
  • doskonałej znajomości języka polskiego, umiejętności redagowania tekstów PR i marketingowych
  • znajomości branży mediowej i marketingu internetowego
  • praktycznej znajomości zagadnień public relations i marketingu
  • kreatywności, pozytywnego myślenia i działania
  • doświadczenia w redakcji social media, stron internetowych
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej
  • Możliwość rozwoju zawodowego i  podnoszenia kwalifikacji
  • Pakiet benefitów m.in. karta sportowa MultiSport
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i stopnia realizacji zadań

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.