Specjalista ds. pozyskiwania klienta zagranicznego

Amii Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Obecnie do swojego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Główne wyzwania:

  • aktywne pozyskiwanie nowych rynków zagranicznych;
  • realizacja planów sprzedażowych na powierzonym rynku;
  • aktywna sprzedaż produktów;
  • prowadzenie spotkań handlowych i negocjacji w różnych krajach świata;
  • obsługa zamówień zagranicznych – pozyskanie zamówienia, wprowadzenie do systemu ERP, negocjacja stawek frachtowych, przygotowywanie dokumentacji procesu sprzedaży;
  • monitorowanie aktywności konkurencji i dostosowywanie naszej oferty;
  • udział w tworzeniu polityki sprzedażowej firmy;
  • przygotowywanie ofert handlowych.

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie w handlu;
  • umiejętność organizacji pracy w ramach zespołu oraz zadań indywidualnych;
  • umiejętność kreatywnego myślenia i otwartość na nowe pomysły;
  • proaktywne podejście do rozwiązywania problemów, zgłaszanie pomysłów na usprawnienie firmy;
  • biegłe posługiwanie się językiem angielskim oraz minimum jednym z języków: niemiecki / francuski / hiszpański / turecki / włoski / portugalski/ chiński/ arabski (dużym atutem będzie znajomość języka na poziomie ojczystym);
  • osoby otwarte, lubiące dużo mówić w szczególności mające łatwość w prowadzeniu rozmów telefonicznych;
  • chęć podnoszenia kwalifikacji i poszerzania horyzontów, dociekliwość;
  • dokładność i dbałość o szczegóły;
  • prawo jazdy kat. B;
  • dyspozycyjność do wyjazdów zagranicznych na targi, wizyty u klientów itp;
  • umiejętność stosowania technik sprzedaży;
  • niewymagana ojczysta znajomość języka polskiego;
  • mile widziane wykształcenie wyższe;
  • mile widziane doświadczenie w handlu zagranicznym.

Mile widziani są Native speakers.

Oferujemy:

  • motywacyjne warunki wynagrodzenia i premiowania;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonej pracy;
  • możliwość wykorzystania znajomości języków obcych w codziennej pracy;
  • pracę w młodym, międzynarodowym zespole w nowym biurze;
  • udział w realizacji wielu ciekawych i innowacyjnych projektów w perspektywicznej dziedzinie sprzedaży.

Dziękujemy za wszystkie złożone aplikacje.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: ""Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.).”

Prezentacja firmy

Jesteśmy polskim producentem filtrów do wody aktywnym na rynku polskim i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Administracja biurowa