Specjalista ds. pozyskiwania i obsługi klienta B2B

Agencja Reklamowa Loko

Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Reklamowa Loko w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Idealnym kandydatem/kandydatką będzie osoba posiadająca doświadczenie w branży sprzedaży bezpośredniej.

Do zadań przedstawiciela należy sprzedaż powierzchni reklamowej na portalach internetowych oraz w katalogu papierowym.

Jeżeli jesteś osobą komunikatywną, bezpośrednią, nastawioną na osiąganie wysokich wyników finansowych to praca właśnie dla Ciebie.

Oferujemy wysokie wynagrodzenie prowizyjne, premie i dodatki motywacyjne.

Praca na terenie woj. lubuskiego.
Zielona Góra, Gorzów Wlkp., Nowa Sól, Sulechów, Świebodzin, Międzyrzecz, Sulęcin

Wymagania

-doświadczenie w handlu
-umiejętność pozyskiwania nowych klientów i budowy trwałych relacji biznesowych
-wysoka kultura osobista
-komunikatywność
-kreatywność
-nastawienie na osiąganie wysokich wyników
-prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Agencja Reklamowa Loko - zajmujemy się koncepcją i kreacją reklam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 500PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uzależnione od wyników
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi