Specjalista ds. pozyskiwania funduszy zewnętrznych

Lubelskie Centrum Consultingu Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
• przygotowywanie wniosków/aplikacji w sprawach pozyskania funduszy unijnych i opracowywanie niezbędnych dokumentów w PO IR, PO PW, RPO
• prowadzenie dokumentacji rozliczeniowej w zakresie pozyskanych środków unijnych,
• bieżąca obsługa administracyjna projektu pod względem przepływu dokumentów,
• przygotowywanie sprawozdań, wniosków o płatność, harmonogramów płatności i rozliczeń,
• opracowywanie merytoryczne opinii i załączników do wniosków o dofinansowanie,
• analiza możliwości finansowania projektów z programów europejskich,
• doradztwo przy realizacji działań informacyjnych i promocyjnych funduszy europejskich,
• przygotowywanie ofert współpracy i umów z klientami LCC,
• opracowywanie informacji dla klienta na podstawie ogłoszonych konkursów.

Wymagania

• Znajomości procedur przetargowych - warunek konieczny
• Doświadczenie w zakresie pozyskiwania i rozliczania dotacji ze środków zewnętrznych w tym UE, w szczególności w zakresie projektów inwestycyjnych i B+R min. 1 rok - warunek konieczny;
• Komunikatywność;
• Samodzielność w działaniu;
• Umiejętność pracy pod presją czasu i stresu;
• Czynne prawo jazdy (kat. B);
• Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
• Mile widziane doświadczenie w zakresie pozyskiwania środków o charakterze ponadregionalnych.

Prezentacja firmy

Działalność firmy polega na aktywnym wspieraniu rozwoju przedsiębi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Czas trwania umowy
min. 1 rok z możliwością pracy stałej
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizje
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Administracja biurowa, Praca Finanse, Praca Inne