Specjalista ds. Pozyskiwania funduszy unijnych

ETK Sp.j.

Wałbrzych / Szczawno Zdrój, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

RedCart, jedna z wiodących firm e-commerce, poszukuje pracowników do pracy stacjonarnej w Wałbrzychu na stanowisko Specjalista ds. Pozyskiwania funduszy unijnych.

Obowiązki:

• przygotowywanie i opracowywanie wniosków o dofinansowanie projektów

• monitoring dostępnych środków z funduszy strukturalnych Unii Europejskiej (UE) oraz innych środków pozabudżetowych możliwych do pozyskania na finansowanie działań

• prowadzenie dokumentacji finansowo-rozliczeniowej w zakresie pozyskiwanych środków unijnych

• analiza możliwości finansowania projektów z programów europejskich

• kontakt z instytucjami, klientami i partnerami projektów.

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie

• możliwość zdobycia cennego doświadczenia w jednej z wiodących firm e-commerce o stabilnej pozycji na rynku

• pracę przy innowacyjnych projektach w branży e-commerce

• możliwości rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji

• świetną atmosferę i wysoką kulturę pracy

• komfortowe warunki pracy

Do aplikacji prosimy o załączenie poniższej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie danych osobowych)."

Wymagania

• wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, prawo, finanse i rachunkowość)

• doświadczenia w firmie doradczej lub instytucji zajmującej się wnioskami UE

• znajomość programów dotacyjnych UE

• dobra znajomość zasad i procedur pozyskiwania środków z UE, w tym znajomość programów operacyjnych, dotyczących wykorzystania środków UE

• kreatywność, przedsiębiorczość i umiejętność szybkiego uczenia się.

Dodatkowym atutem będzie znajomość rynku e-commerce.

Prezentacja firmy

RedCart.pl to platforma sklepów internetowych oferująca komplekso... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting