Specjalista ds. pozyskiwania funduszy unijnych

River Agencja Pracy Sp. z o.o.

Lubin, Głogów, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Lubin, Głogów

Zadania:
• monitoring możliwości pozyskiwania funduszy zewnętrznych na projekty miękkie oraz/lub inwestycyjne
• przygotowywanie analiz i diagnoz społeczno-ekonomicznych na potrzeby wniosków o dofinansowanie oraz ofert
• przygotowywanie wniosków/aplikacji w sprawach pozyskania funduszy unijnych
• przygotowywanie i opracowywanie niezbędnych dokumentów
• prowadzenie dokumentacji rozliczeniowej w zakresie pozyskanych środków unijnych
• bieżąca obsługa administracyjna projektu pod względem przepływu dokumentów
• przygotowywanie sprawozdań, wniosków o płatność, harmonogramów płatności i rozliczeń
• opracowywanie merytoryczne opinii i załączników do wniosków o dofinansowanie,
• doradztwo przy realizacji działań informacyjnych i promocyjnych funduszy europejskich
• przygotowywanie ofert współpracy i umów z klientami
• opracowywanie informacji dla klienta na podstawie ogłoszonych konkursów
• kontakt z instytucjami, klientami i partnerami projektów

Oferujemy:
• stanowisko o szerokim zakresie działania
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• niezbędne narzędzia pracy
• wynagrodzenie stałe oraz system premiowania zależny od wyników

Wymagania

• Wykształcenie wyższe
• Minimum 2-letnie doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy zewnętrznych
• Mile widziane doświadczenie w realizacji/koordynacji projektów finansowanych ze środków zewnętrznych
• Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Word i Excel,
• Umiejętność wykonywania kilku zadań jednocześnie, umiejętność pracy pod presją czasu
• Zdolność do przetwarzania dużej ilości informacji
• Odpowiedzialność, skrupulatność, dokładność

Prezentacja firmy

Prowadzimy pełną obsługę księgową<br/>Oferowana przez nas rachunk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting