Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • samodzielne przygotowywanie dokumentów aplikacyjnych o dofinansowanie zgodnie z wytycznymi i zasadami pisania projektów oraz ich składanie,
  • wsparcie Klientów w zakresie realizacji projektów dofinansowanych,
  • kontakt z Klientem w celu pozyskania niezbędnych informacji i dokumentów,

Oferujemy:

  • współpracę przy konkretnych projektach,
  • umowę zlecenie lub umowę o dzieło – na przygotowanie projektu/projektów,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • możliwość zdobycia nowej wiedzy i doświadczenia zawodowego,
  • perspektywę rozwoju w dynamicznej i nowoczesnej firmie.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości zagadnień dotyczących funduszy unijnych,
  • doświadczenia w pracy z generatorami wniosków o dotacje,
  • samodzielności, odpowiedzialności, kreatywności, skrupulatności, umiejętności analitycznych,
  • wiedzy z zakresu pozyskiwania i rozliczania dotacji ze środków unijnych,
  • umiejętności zbierania i weryfikowania danych,

 Zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji. Skontaktujemy z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz wykazu przygotowanych projektów (z określeniem Programu, działania i budżetu projektu). W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.

Prezentacja firmy

Biuro Doradztwa Unijnego i Gospodarczego AKF zajmuje się wspieran... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting