specjalista ds. pozycjonowania

Randstad Polska Sp. z o.o.

Zielona Góra, lubuskie

 Dla naszego Klienta, firmy z branży fashion, poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 37859
Praca stała
Lokalizacja: Zielona Góra

Zakres obowiązków:
  • badanie i analiza działań reklamowych online (ROI)
  • optymalizacja stron i kampanii reklamowych
  • optymalizacja treści w sklepach internetowych pod kątem SEO/ SEM
  • współpraca i koordynacja zewnętrznej agencji SEO/ SEM
  • współpraca  z agencją content marketingową, copywriterami
  • analiza raportów kampanii Google Adwords
  • analiza i badanie ruchu na stronach sklepów internetowych
  • wielokanałowa analityka webowa zachowań użytkowników, celów, konwersji, grup
  • współpraca z działami e-commerce, IT i marketingu
  • raportowanie dla Zarządu

Oczekiwania:
  • doskonała znajomość narzędzi Google Analytics/ Google Adwords
  • umiejętności analityczne i matematyczne
  • śledzenie trendów i nowości w Google
  • dokładność i systematyczność
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • znajomość branży e-commerce/ IT będzie dodatkowym atutem

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stabilne pracę w ciekawej branży
  • możliwość rozwoju zawodowego

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)