Specjalista ds. pozycjonowania stron

Silence!

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Do naszej firmy, która specjalizuje się od 10 lat w pozycjonowaniu stron internetowych, poszukujemy specjalisty, który wesprze naszych klientów w działaniach SEO

Zadaniem tej osoby będzie:

- pozycjonowanie stron klientów
- budowanie zaplecza pozycjonującego
- ciągłe poszukiwanie nowych metod pozycjonowania

Oferujemy:
- udział w pracy przy ok 50 projektach SEO/SEM
- wsparcie w zakresie marketingu internetowego,
- pracę w pełnym wymiarze czasu (na początku umowa zlecenie, później umowa o pracę)
- pełną gamę narzędzi własnego autorstwa (i nie tylko) służących pozycjonowaniu

Wymagania

- roczne doświadczenie w pracy na stanowisku zwiazanym z pozycjonowaniem stron
- podstawowa znajomość SEO - optymalizacja stron, sposoby zdobywania linków
- znajomość HTML, mile widziana znajomość podstaw języka PHP
- wykształcenie min. średnie, mile widziani absolwenci kierunków ekonomicznych, marketingowych i IT

Prezentacja firmy

Marketing w wyszukiwarkach internetowych to nasza specjalność i pasja. J... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce