Specjalista ds. pozycjonowania stron internetowych - SEO

Tekne

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób do pracy na stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• stała praca nad zapewnieniem wysokich pozycji serwisów Klientów w wyszukiwarkach internetowych,

• analiza pozycji serwisów Klientów w rankingach,

• praca nad optymalizacją treści serwisów Klientów na potrzeby pozycjonowania,

• poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu pozycjonowania.

• współpraca z Działem Handlowym

OFERUJEMY:

• pracę w zgranym i stabilnym zespole,

• ciekawe i ambitne zadania,

• sukcesywne szkolenia branżowe,

• komfortowe warunki pracy w oparciu o umowę o pracę, stałe godziny pracy,

• atrakcyjne wynagrodzenie

• podwyżki, awanse i możliwość specjalizacji,

Miejsce pracy: ŁÓDŹ (możliwość ustalenia pracy zdalnej)

CV prosimy przesyłać na podany adres mailowy (tytuł wiadomości LO/SEO).

Wymagania

WYMAGANIA:

• doświadczenie w zakresie pozycjonowania stron internetowych,

• bardzo dobra znajomość zasad SEO,

• znajomość standardów pozycjonowania stron internetowych,

• praktyczna znajomość HTML oraz CSS,

• znajomość technologii stron www,

• znajomość algorytmów wyszukiwarek internetowych,

• znajomość narzędzia Google Analitycs,

• zmysł analityczny,

• mile widziane zainteresowanie marketingiem, w szczególności marketingiem internetowym,

• kreatywne podejście do wykonywanych zadań,

• bardzo dobra organizacja pracy własnej,

• zaangażowanie w realizację codziennych obowiązków.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Interaktywną skupiającą ludzi posiadających boga... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce