Specjalista ds./ Pomiarów z Ochrony Środowiska

EkoNorm Sp. z o.o.

Katowice, 40-594, śląskie

Opis stanowiska pracy

EkoNorm Sp.z o.o.

Inżynieria i Prawo Ochrony Środowiska

Działalność regionalna oraz ogólnopolska.

Obsługa przedsiębiorstw w kierunku zapewniania zgodności działania z wymogami prawa ochrony środowiska.

Miejsce pracy: Oddział Wrocław

Zakres obowiązków:

• planowanie, przygotowanie i przeprowadzanie pomiarów środowiskowych (emisja, imisja,hałas w środowisku)

• transport próbek i obsługa sprzętu pomiarowego,

• utrzymywanie dobrych relacji z Klientami,

• pobór próbek środowiskowych ( gazy odlotowe, grunty, ścieki) .

Wymagania

Wymagania:
• wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane kierunki: Ochrona Środowiska),
• wiedza merytoryczna z Ochrony Środowiska,
• brak lęku wysokości,
• dyspozycyjność,
• wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
• znajomość skutecznej komunikacji w zespole,
• znajomość obsługi komputera (Excel, aplikacje branżowe),
• zaangażowanie w powierzone obowiązki i kreatywne działanie,
• umiejętność zarządzania priorytetami oraz czasem,
• prawo jazdy kat. B (czynne).

Prezentacja firmy

Czym się zajmujemy na co dzień – znajdziesz na naszej stronie – www.ekon... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria