Specjalista ds. Podatku VAT

Klient infoPraca.pl

Kraków, małopolskie

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • Przygotowywaniu oraz wstępnej kontroli deklaracji i rejestrów VAT dla podatników z krajów UE
  • Monitorowaniu ryzyka podatkowego w zakresie VAT
  • Współpracy w zakresie kontroli podatkowych oraz audytu
  • Współpracy z zewnętrznymi doradcami podatkowymi
  • Koordynowaniu zmian z zakresu VAT
  • Przygotowywaniu instrukcji dla księgowych i administratorów ERP
  • Aktualizacji dokumentacji podatkowej
  • Przygotowywaniu wewnętrznych raportów i analiz w zakresie VAT
  • Bieżącym doradztwie VAT dla zespołów AP, AR, GL oraz szkolenia z zagadnień podatkowych
  • Bieżącym kontakcie z klientami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • praktyczną wiedzę z zakresu rozliczeń podatkowych dla klientów zagranicznych
  • bardzo dobrą znajomość pakietu Office, w szczególności Excel
  • bardzo dobrą znajomość języka angielskiego
  • samodzielność oraz bardzo dobrą organizację czasu pracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę – pełen etat,
  • miesięczne premie uzależnione od wyników,
  • ubezpieczenie, opiekę medyczną, kartę Multisport,
  • możliwości rozwoju,
  • uczestnictwo w wielu ciekawych szkoleniach.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.