Specjalista ds. podatków

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Stały kontakt i obsługa aktualnych Klientów przez proaktywne przedstawienie rozwiązań z wartością dodaną
  • Opracowanie analiz, konsolidacji i sprawozdań finansowych dla bieżących klientów (współpraca w tym zakresie z pracownikami z innych działów)
  • Doradzanie klientom w tworzeniu optymalnej struktury ich finansów umożliwiającej optymalizację zagadnień podatkowych
  • Opracowanie analiz oraz rozwiązań dotyczących implikacji podatkowych działalności klientów
  • Przygotowywanie raportów, pism i opinii w zakresie prawa podatkowego, proponowanie klientom odpowiednich rozwiązań wzmacniających ich pozycję rynkową oraz bezpieczeństwo prowadzenia biznesu, wsparcie w trakcie kontroli podatkowych, udział w przeglądach podatkowych oraz przeglądach typu due dilligence

Oczekiwania:

  • Uprawnienia doradcy podatkowego oraz minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w międzynarodowej firmie doradczej
  • Doświadczenie w rachunkowości lub instytucjach skarbowych stanowi dodatkowy atut
  • Wiedza z zakresu CIT, VAT, PIT, unikanie podwójnego opodatkowania, procedury podatkowe, międzynarodowe prawo podatkowe
  • Umiejętność zarządzania czasem i działania pod presją czasu
  • Duża samodzielność w wykonywaniu obowiązków
  • Dokładność, odpowiedzialność, komunikatywność oraz wielozadaniowość
  • Gotowość do nauki i systematycznego poszerzania znajomości pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Opieka medyczna (w perspektywie kilku miesięcy)
  • Bezpłatna nauka języka angielskiego i niemieckiego
  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer)
  • Duży wpływ na budowanie działu podatkowego wewnątrz organizacji
  • Możliwość specjalizacji w wybranym obszarze podatkowym (podatek dochodowy, VAT)

Oferta dotyczy pracy stałej.
Agencja zatrudnienia numer 412

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials