Specjalista ds. Podatków

HRK S.A.

Łodź, łódzkie

HRK S.A.

Dla naszego klienta –  wiodącej marki produktów elektronicznych poszukujemy doświadczonej i ambitnej osoby na stanowisko specjalisty ds. podatków.

Specjalista ds. PodatkówMiejsce pracy: Łodź

Zadania:

  • Weryfikacja rozliczeń podatkowych przy współpracy z międzynarodowym klientem
  • Przygotowanie działań podatkowych, które powstają przy współpracy z polityką korporacyjną
  • Przygotowywanie rejestrów VAT oraz deklaracji VAT, VAT-UE
  • Księgowanie w zakresie przygotowywania dokumentacji dotyczącej kontroli podatkowych
  • Nadzorowanie usług zewnętrznych
  • Wsparcie członków zespołu oraz współpraca z innymi działami w firmie

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu VAT compliance
  • Znajomość przepisów VAT
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Odpowiedzialność, sumienność oraz umiejętności interpersonalne
  • Skuteczność oraz komunikatywność we współpracy z zespołem.
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Możliwości rozwoju
  • Pracę w dynamicznym zespole
  • Konkurencyjny pakiet benefitów
  • Dogodną lokalizację w samym centrum Łodzi
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.