Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za planowanie produkcji wyrobów wytwarzanych poza Grupą Polpharma wraz z terminowym zabezpieczeniem potrzeb materiałowych produkcji zewnętrznej, pozwalających realizować sprzedaż przy optymalnym poziomie zapasów.

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • planowanie i zakup komponentów do produkcji zewnętrznej
  • harmonogramowanie produkcji zewnętrznej
  • zakładanie i rozliczanie zleceń produkcyjnych w zewnętrznych miejscach wytwarzania
  • zabezpieczanie obsługi popytu wyrobów produkcji zewnętrznej poprzez zapewnienie efektywnego funkcjonowania procesów logistycznych
  • organizowanie transportu
  • optymalizacja wielkości dostaw oraz poziomu zapasów
  • zagospodarowanie zapasów wolnorotujących i zbędnych
  • obsługa systemów informatycznych
  • przygotowywanie raportów i analiz
  • bezpośredni kontakt z zewnętrznym miejscem wytwarzania w celu zwiększenia efektywności wykorzystania zasobów
  • koordynowanie przepływu informacji pomiędzy klientem wewnętrznym i zewnętrznym

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel i pozostałych programów pakietu MS Office
  • znajomość relacyjnych baz danych
  • doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP
  • znajomość podstaw handlu zagranicznego i doświadczenie w realizacji zakupów importowych
  • umiejętność pracy pod presją czasu i w warunkach stresu
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale logistyki w firmie produkcyjnej (szczególnie o profilu farmaceutycznym, chemicznym lub pokrewnym)

OFERUJEMY:

  • konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie
  • ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego
  • szeroki pakiet socjalny