Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Specjalista ds. planowania produkcji

Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: PM/02/2014

Główne obowiązki na stanowisku:

  • Planowanie produkcji wszystkich produktów zakładu z uwzględnieniem ograniczeń procesu produkcji, a także wymogów handlowych, przy zachowaniu możliwie najniższych kosztów
  • Opracowanie i aktualizowanie harmonogramu głównego produkcji (MPS)
  • Określenie i stała aktualizacja standardów planowania
  • Przestrzeganie standardów BHP w Wydziale Planowania
  • Kompleksowe zarządzanie podległym personelem

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 3 lata doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • mile widziana wiedza / szkolenia z zakresu Administracji Biznesu
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu Microsoft Office (Word, Excel)
  • preferowana znajomość oprogramowania SAP
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • Umiejętność pracy grupowej i komunikacji;
  • Umiejętność analitycznego strategicznego myślenia, podejmowania decyzji;
  • Dążenie do podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • umiejętność zarządzania personelem
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Nasz Klient oferuje:

·         Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o  pracę

·         Atrakcyjne wynagrodzenie

·         Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

·         Pracę w przyjaznym zespole

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny na adres mailowy biura Adecco w Kielcach.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.