Specjalista ds. Planowania Produkcji z językiem niemieckim

P.H.U. Stolar

Głogów, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało planowanie produkcji w oparciu o założenia przygotowane przez klienta, monitorowanie przebiegu produkcji w odniesieniu do przygotowanych planów. Specjalista ds. Planowania Produkcji zamawia materiały niezbędne do procesu produkcji, czuwa nad stanami magazynowymi, weryfikuje możliwości produkcyjne zakładu.
Ponadto do zadań pracownika będzie należało m.in. przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, uczestniczenie w wyjazdach zagranicznych - pomiarowych i montażowych, aktywny wkład w tworzenie dobrego wizerunku firmy na rynku polskim i zagranicznym.

Prezentacja firmy

Głogowska firma STOLAR Wintergardens.pl z wieloletnim doświadczen... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji