specjalista ds. planowania materiałów

Randstad Polska Sp. z o.o.

Nowogrodziec, dolnośląskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, firmy z branży automotive, poszukujemy Kandydatów/ Kandydatek na stanowisko:

Nr ref.: 41263
Praca stała
Lokalizacja: Nowogrodziec

Zakres obowiązków:
  • zarządzanie przepływem materiałów
  • zamawianie materiałów
  • kontrola zużycia materiałów
  • współpraca z Klientami zagranicznymi
  • kontrola i organizacja transportu
  • nadzór nad terminowością dostaw
  • sporządzanie prognoz dotyczących zakupu surowców

Oczekiwania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • dobra znajomość MS Office
  • zaangażowanie, dyspozycyjność

Oferta:
  • umowę o pracę i wynagrodzenie adekwatne do realizowanych zadań
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w zgranym, doświadczonym oraz chętnie dzielącym się wiedzą zespole

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)