Manager ds. Kluczowych Klientów

JMDI

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jeżeli lubisz kontakty z ludźmi i samodzielne zarządzanie swoim czasem pracy, zapraszamy Cię do realizacji swoich celów zawodowych w zespole JMDI.

Czym będziesz się zajmować:
• planowaniem i rozwijaniem zasięgu sieci JMDI, pozyskując nowe osiedla
• prowadzeniem rozmów ze Wspólnotami Mieszkaniowymi, Developerami i firmami

Co zapewniamy:
• pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, w młodym i doświadczonym zespole
• liczne szkolenia dające możliwość podnoszenia kwalifikacji
• wynagrodzenie uzależnione od Twoich wyników: podstawowe i prowizję

Wymagania

Czego oczekujemy od Ciebie:
• bardzo dobrej organizacji pracy
• łatwości w nawiązywaniu kontaktów
• doświadczenia w sprzedaży B2B
• znajomości technik negocjacyjnych
• prawa jazdy kategorii B
• wykształcenia minimum średniego (preferowane techniczne)

Prezentacja firmy

Kim jesteśmy? <br/> <br/>Firma JMDI od 2002 roku jest niezależnym dostaw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Doradztwo / Konsulting