Specjalista ds. planowania i rozliczania produkcji elektroniki

Huettinger Electronic Sp. z o.o.

Zielonka, mazowieckie

Miejsce pracy: Zielonka
TRUMPF Huettinger jest światowym liderem w produkcji zasilaczy do procesów plazmowych, wzbudzania laserów CO2, oraz aplikacji nagrzewania indukcyjnego. W procesach plazmowych wykonywane są półprzewodniki, szkło architektoniczne, ekrany dotykowe, ogniwa słoneczne, utwardzanie powierzchni (hardcoating). Nasze produkty zapewniają potrzebną moc dla wielu gałęzi przemysłu High – Tech.

Zadania:

  • Planowanie produkcji elektroniki z uwzględnieniem aktualnych zamówień i zasobów.
  • Rozliczenie produkcji elektroniki w odniesieniu do brygady jak i poszczególnych pracowników.
  • Nadzór nad terminowością dostaw elektroniki do klientów.
  • Utrzymanie bieżącego kontaktu z klientami i dostawcami.
  • Sporządzanie raportów i analiz zgodnie z przyjętymi zasadami raportowania.

Wymagania:

  • 3-letnie doświadczenie w obszarze planowania.
  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość zasad LEAN, KANBAN.
  • Zdolności analityczne oraz umiejętność selekcjonowania informacji,
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość systemu SAP / MRP.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy

  • Atrakcyjną i stabilną pracę w środowisku międzynarodowym dla światowych liderów przemysłu półprzewodnikowego.
  • Swobodną atmosferę pracy.
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę Benefit Multisport.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z zaawansowanymi technologiami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.