ManpowerGroup Sp. z o.o.

Specjalista ds. płac

Miejsce pracy: Błonie

Zadania:

  • Rozliczanie czasu pracy i nieobecności
  • Przygotowywanie listy płac dla zatrudnionych
  • Prowadzenie dokumentacji płacowej i zasiłkowej
  • Sporządzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu płac
  • Kontrolowanie i analizowanie danych w systemie kadrowo-płacowym
  • Rozliczanie zmiennych składników wynagrodzeń zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Naliczanie świadczeń pracowniczych, składek ZUS oraz zaliczek na podatek dochodowy
  • Sporządzanie oraz przesyłanie deklaracji i sprawozdań do ZUS, US, GUS

Wymagania:

  • Przynajmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń w dużym przedsiębiorstwie (co najmniej kilkaset osób)
  • Doświadczenie lub umiejętność naliczania w różnych czasach pracy i różnych systemach wynagrodzeń
  • Znajomość i umiejętność interpretacji przepisów prawa pracy, podatkowych i ubezpieczeniowych
  • Znajomość systemów kadrowo-płacowych, programu Płatnik
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Dokładność, rzetelność, odpowiedzialność i chęć ciągłego samokształcenia się
  • Samodzielność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z firmą
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 (z możliwością niewielkich korekt w zależności o potrzeb pracownika)
  • Szeroki pakiet szkoleń dotyczących stanowiska
  • Bogaty pakiet benefitów w tym: zniżki na paliwo, kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną, bony świąteczne, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wczasów pod gruszą
  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Pracę we wspierającym się zespole

Numer ref. SDP/015/PWY
Oferta dotyczy pracy stałej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials