Specjalista ds. płac (m/f)

Michael Page

Kraków, zagranica

Michael Page Michael Page

Dla klienta z branży produkcyjnej poszukujemy doświadczonego specjalisty ds. płac, który swoją wiedzą wesprze zespół płacowy oraz będzie merytorycznym wsparciem dla kolegów z mniejszym doświadczeniem.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma produkcyjna, która otwiera nową siedzibę na północy Krakowa. Potrzeba rekrutacyjna wynika z rozwoju firmy. Kandydat w tej roli będzie w całości odpowiedzialny za procesy płacowe (nadzór i weryfikacja działań mniej doświadczonych kolegów).

Opis stanowiska

  • Prowadzenie całokształtu spraw związanych z naliczeniem wynagrodzeń pracowników i świadczeń z ubezpieczenia społecznego (w tym w tym m.in. prawidłowe rozliczanie czasu pracy i poprawna ewidencja i kontrola zwolnień lekarskich oraz innych nieobecności, potrącenia komornicze, etc.) oraz obsługa pracowników w tym zakresie
  • Przygotowywanie przelewów płacowych oraz należności na rzecz ZUS i Urzędu Skarbowego
  • Rozliczanie umów cywilno-prawnych
  • Księgowanie list płac oraz kontrola kosztów
  • Sporządzanie deklaracji PIT/ZUS/GUS/PFRON
  • Obsługa wypłat z ZFŚS
  • Tworzenie zestawień i raportów na potrzeby Spółki
  • Bieżąca analiza prawidłowości działania systemu płacowego
  • Bieżące monitorowanie zmian w przepisach PDOF, ZUS oraz Kodeksu Pracy.

Profil kandydata

  • Biegła znajomość przepisów prawa pracy/ubezpieczeń społecznych/podatkowych
  • Umiejętność rozliczania wynagrodzeń oraz świadomość powiązań i mechanizmów rozliczeniowych
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie zatrudniającej min. 300 osób
  • Bardzo dobra znajomość Pakietu Office (szczególnie MS Excel)
  • Znajomość programu Xpertis będzie dodatkowym atutem
  • Dokładność, sumienność, odpowiedzialność
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w odpowiedzialnej roli, dającej możliwości rozwoju
  • Lokalizacja w północnej części Krakowa
  • Opieka medyczna
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kraków
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page