Specjalista ds. pielęgnacji zieleni oraz roślin we wnętrzach

Palmett Sp. z o.o. Sp.k.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

- organizacja i nadzór nad realizacją robót w zakresie pielęgnacji zieleni
- nadzór nad utrzymaniem sprawności sprzętu brygad wykonawczych
- planowanie i koordynację robót w oparciu o wytyczne techniczne

Wymagania

Renomowana firma ogrodnicza poszukuje specjalisty do prowadzenia i kierowania pracami związanymi z pielęgnacją roślin we wnętrzach oraz terenach otwartych.
Wymagamy:
- wykształcenia wyższego z zakresu architektury krajobrazu/ogrodnictwa
- doświadczenia (minimum 3 lat) na podobnym stanowisku w zakresie pielęgnacji, w tym znajomości zasad obsługi instalacji nawadniających
- prawa jazdy B
- bardzo dobrej znajomość zagadnień z zakresu ogrodnictwa i wymagań uprawowych roślin oraz środków ochrony roślin
- znajomości pakietu Office,
- dyspozycyjności, decyzyjności

Prezentacja firmy

Stale rozwijająca się Firma z ponad 10 letnią historią o ugruntowanej po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo, Praca Inne