Specjalista ds. personalnych

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Międzynarodowa, znana firma produkcyjna, z siedzibą ok. 20 km na zachód od centrum Warszawy, poszukuje osoby z juniorskim doświadczeniem na stanowisko:

Specjalista ds. personalnychMiejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • obsługa kadrowa (bez płac) pracowników produkcyjnych (zakładanie teczek osobowych, administrowanie wszelką dokumentacją związaną z nawiązaniem, trwaniem i ustaniem stosunku pracy, wystawianie zaświadczeń, naliczanie benefitów pozapłacowych, ewidencja czasu pracy itp.)
  • tworzenie raportów i zestawień związanych ze zmianami personalnymi
  • administrowanie systemem CRM

Wymagania wobec kandydata:

  • ok. 2-3 lata doświadczenia w administracji personalnej/kadrowej
  • omiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim
  • bardzo dobra znajomość Excela
  • otwartość na wyzwania, nowinki techniczne
  • chęć rozwoju, innowacyjność

Oferta:

  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazna atmosfera pracy
  • potężne możliwości rozwoju
  • opieka medyczna
  • multisport
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon i laptop służbowy)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.