Specjalista ds. Personalnych

Antal HR & Legal

Stryków, łódzkie

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Miejsce pracy: Stryków

Zakres obowiązków:
• bieżąca obsługa kadrowo-płacowa pracowników
• bieżące wsparcie kierowników działów w sprawach personalnych
• koordynacja zewnętrznego naliczania płac
• kontrola danych wejściowych i wyjściowych do listy płac
• prowadzenie dokumentacji personalnej
• udział w projektach HR
• współpraca z działem finansów

Wymagania:
• wykształcenie wyższe
• min. 3-letnie doświadczenie w pracy w dziale personalnym przy sprawach płacowych i kadrowych w firmie produkcyjnej
• bardzo dobra znajomość prawa pracy
• dobra znajomość przepisów ubezpieczeń społecznych i przepisów o podatku dochodowym od osób fizycznych
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• umiejętność obsługi programu płacowo-kadrowego (znajomość SAP HR mile widziana) oraz dobra znajomość pakietu MS Office
• dobra znajomość obsługi programu Płatnik
• mile widziana znajomość naliczania wynagrodzeń w zróżnicowanych systemach czasu pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl