Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy Kandydatów/ Kandydatek na stanowisko:

specjalista ds. personalnych

Nr ref.: 39475
Praca stała
Lokalizacja: Bolesławiec

Zakres obowiązków:

  • kompleksowy proces rekrutacji i selekcji na stanowiska operacyjne i specjalistyczne,
  • koordynowanie procesu onboardingu,
  • planowanie szkoleń i działań rozwojowych dla pracowników,
  • przygotowywanie opisów stanowisk i profili kompetencyjnych,
  • wyznaczanie ścieżek karier i systemu oceny okresowej pracowników,
  • employer Branding,
  • współpraca z uczelniami, agencjami pracy tymczasowej, firmami szkoleniowymi,
  • przygotowanie danych kadrowych
  • tworzenie raportów i zestawień

Oczekiwania:
  • doświadczenie min. 2-3 lata na podobnym stanowisku
  • mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość zagadnień dot. zasobów ludzkich w tym procesów rekrutacji i selekcji, oceny wyników pracy, szkoleń i rozwoju,
  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, pdof i ubezpieczeń społecznych
  • bardzo dobra znajomości obsługi pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel i Power Point,
  • dobra organizacja czasu pracy
  • otwartość na pracę w dynamicznym środowisku

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • pakiet benefitów pozapłacowych

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)