Specjalista ds. Personalnych - Gliwice

Work-Point

44-100 Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta z branży poligraficznej poszukujemy pracowników na stanowisko:

rodzaj pracy: umowa o pracę,
praca w pełnym wymiarze czasu pracy,

miejsce pracy : Gliwice - nr ref G-0815

liczba etatów : 1 etat

Zakres obowiązków:

- realizacja polityki i strategii personalnej zakładu oraz zadań z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi,
- prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej, aktualizacja danych personalnych,
- koordynacja i realizacja działań związanych z prowadzeniem spraw pracowniczych,
- obsługa procesów związanych z zatrudnianiem i rozwiązywaniem umów,
- organizacja szkoleń i ich oceny,
- prowadzenie oceny postaw i aktywności zawodowej personelu zakładu,
- współudział w zarządzaniu zakładowymi systemami zarządzania i ocen,

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- pracę w dużej korporacyjnej firmie,
- udział w szkoleniach,
- ciekawą, pełną nowych wyzwań pracę,
- pewne wynagrodzenie.

Zapewniamy wszystkim kandydatom pełną dyskrecję. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV oraz listu motywacyjnego) z zaznaczeniem numeru referencyjnego G-0815 lub. Prosimy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Wymagania

Wymagania:

- wykształcenie wyższe kierunkowe: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia lub studia podyplomowe z zakresu HR,
- bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz zarządzania zasobami ludzkimi,
- oczekiwana znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,
- minimum czteroletnie doświadczenie w pracy w dziale personalnym przedsiębiorstwa zatrudniającego powyżej 50 osób,
- dobra znajomość obsługi komputera (MS Office),
- bardzo dobra komunikacja i zdolności organizacyjne,
- kreatywność i samodzielność w działaniu, odpowiedzialność,
- umiejętność myślenia analitycznego i koncepcyjnego
- prawo jazdy, minimum kategoria B,
- umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych,
- zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy,
- wysoka kultura osobista,

Prezentacja firmy

Naszą ofertę kierujemy do osób poszukujących pracy, doświadczenia zawodo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji