SPECJALISTA DS. OPTYMALIZACJI STRON INTERNETOWYCH

Grupa TENSE Sp. z o.o. Sp. k.

Poznań, 60-361, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

GRUPA TENSE to dynamicznie rozwijająca się agencja interaktywna, specjalizująca się w pozycjonowaniu stron i marketingu internetowym. Inwestujemy w wiedzę i innowacyjne rozwiązania. Stawiamy na otwartą komunikację, szacunek i zaufanie. Poszukujemy osób, które będą wspierały nasz zespół na stanowisku:

(miejsce pracy: Poznań)

Głównymi zadaniami osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie:

  • samodzielna optymalizacja stron internetowych Klientów
  • czynny udział w pozycjonowaniu i rozwoju strategii firmy
  • przygotowywanie wytycznych i specyfikacji dot. optymalizacji treści
  • bieżący kontakt z Klientami w zakresie optymalizacji stron www
  • analiza i raportowanie efektów

Oferujemy:

  • zatrudnienie w biurze w Poznaniu
  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności w dobrze zgranym i kreatywnym zespole
  • wsparcie doświadczonych specjalistów
  • atrakcyjne i motywacyjne wynagrodzenie
  • miłą atmosferę pracy
  • możliwość realizacji ciekawych projektów

Wymagania

Oczekujemy:

  • minimum rocznego doświadczenia w pozycjonowaniu, optymalizacji lub tworzeniu stron www
  • praktycznej znajomości HTML i CSS
  • praktycznej znajomości narzędzi branżowych oraz systemów CMS
  • doskonałej organizacji pracy własnej, skrupulatności i odpowiedzialności
  • otwartości i chęci ciągłego uczenia się
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • umiejętności nawiązywania kontaktów z Klientem

Mile widziane:

  • praktyczna znajomości technik SEO (BH i white hat)
  • doświadczenie w obsłudze Klienta biznesowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Prezentacja firmy

GRUPA TENSE to dynamicznie rozwijająca się agencja interaktywna,<... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce