Specjalista ds. online marketingu i ecommerce

Xrocket Sp. z o.o.

31-464 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

BodyBoom - dynamicznie rozwijająca się marka kosmetyczna poszukuje pracownika do działu ecommerce. Firma została wyróżniona wieloma prestiżowymi nagrodami branżowymi. Szybki rozwój siatki dystrybucji na rynku polskim i zagranicznym wymaga poszerzenia zespołu dedykowanego ecommerce oraz działaniom marketingowym.

Jeżeli jesteś młodą, energiczną osobą posiadającą doświadczenie w branży internetowej, ta praca jest przeznaczona dla Ciebie. Dołącz do zespołu i rozwijaj się razem z nami!

Opis stanowiska:

  • Tworzenie i realizacja strategii sprzedaży online i pozyskiwania ruchu
  • SEO/SEM przy współpracy z partnerami