Specjalista ds. ofertowania

Biprocemwap S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • co najmniej 2 lata doświadczenia w zakresie przygotowania dokumentacji przetargowej na realizację inwestycji w przemyśle energetycznym, cementowym
  • wykształcenie wyższe
  • mile widziane doświadczenie w formalnym przygotowaniu ofert, ale także w zakresie wyceny robót ogólnobudowlanych

Zakres obowiązków:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadać za przygotowanie ofertw zakresie formalnym. Szczególnie, osoba ta, odpowiadać będzie za weryfikację warunków przystąpienia do przetargu, przygotowanie wymaganych gwarancji i zabezpieczeń oraz czuwać będzie nad przygotowaniem dokumentacji zgodnie z SIWZ i PZP.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy: komputer, telefon
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia
  • realna możliwość awansu zawodowego

Prezentacja firmy

Biprocemwap S.A. jest największym w Polsce biurem zajmującym się projekt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie