Specjalista ds. Ofertowania Sanitarnego - Gdańsk

Michael Page

Gdańsk, pomorskie

Michael Page Michael Page

Praca w dziale ofertowania i kosztorysowania

Informacje o kliencie

Ogólnopolski generalny wykonawca powierzchni kubaturowych

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie wycen, kosztorysów i przedmiarów w zakresie instalacji sanitarnych na podstawie otrzymanych materiałów dokumentów

  • Analiza techniczna dokumentacji;

  • Optymalizacja rozwiązań
  • Zbieranie i weryfikacja ofert od podwykonawców,

  • Kalkulacja własna przyjętych rozwiązań technicznych.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: inżynieria środowiska);

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;

  • Mile widziane doświadczenie w ofertowaniu inwestycji w formacie „zaprojektuj i wybuduj";

  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowej;

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, programów typu CAD, programów kosztorysowych, np. Norma;

  • Znajomość rynku producentów, dostawców i wykonawców w branży sanitarnej;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Dobra organizacja czasu pracy i samodzielność;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

Oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna;
  • Karta Sportowa
  • Możliwośc pracy zdalnej
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Gdańsk
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page