Specjalista ds. ofertowania na rynek niemiecki

P.W Konspo

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

- obsługa bieżąca oraz utrzymywanie dobrych relacji z klientami
- projektowanie i kosztorysowanie stolarki
- przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej
- doradztwo techniczne

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w dynamicznej i elastycznej firmie
- Miejsce pracy: Bydgoszcz

Wymagania

- biegła znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną konwersację.
( jest to konieczne, ponieważ będzie współpracowała z przedstawicielem handlowym, który jest Niemcem i nie zna innych języków ).
- zmysł techniczny
- komunikatywność
- Dobra organizacja pracy
- Samodzielność, zaangażowanie i dokładność
- dyspozycyjność
- Osoba musi mieszkać w Bydgoszczy lub okolicach.

Mile widziane
Dodatkowymi atutami będą:
- Doświadczenie z branży stolarki będzie dodatkowym atutem
- znajomość innych języków ( angielski lub francuski )

Prezentacja firmy

Firma P.W. Konspo sp. j. powstała w 1991 roku, jako spółka rodzinna. <br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie