SPECJALISTA DS. OFERTOWANIA I SPRZEDAŻY (branża techniczna)

Involt Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

- kompleksowa obsługa Klientów firmy;
- przygotowywanie ofert cenowych oraz realizacja zamówień;
- wysłanie zapytań ofertowych do dostawców branżowych;
- budowa i utrzymywanie dobrych relacji z klientami;
- przygotowywanie ofert przetargowych;
- przygotowywanie wkładu merytorycznego do ofert przetargowych;
- realizacja zamówień ze sklepu internetowego.

Oferujemy:

- stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
- pakiet wdrożeniowy na start - wiedza produktowa i szkolenia z technik sprzedaży;
- możliwość rozwoju oraz doskonalenia już zdobytych umiejętności;
- prace w młodym i zgranym zespole;
- podstawę i premie za efektywność;
- umowę o pracę lub inną dogodną formę zatrudnienia.

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie techniczne, mile widziane wyższe – preferowane kierunki: elektrotechnika, elektroenergetyka, budowlane lub studenci 4-5 roku studiów;
- minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
- bardzo dobra znajomość środowiska MS Office;
- umiejętność utrzymywania relacji z Klientami i kontrahentami;
- skuteczność, dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie;
- umiejętność pracy w zespole;
- umiejętność analitycznego myślenia;
- wysoki poziom kultury osobistej oraz komunikatywność.
- mile widziana znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

Prezentacja firmy

Involt jest jednym z wiodących dostawców produktów wykorzystywanych w en... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management