Specjalista ds. Ofertowania – branża wodno-kanalizacyjna

Mostostal Warszawa S.A.

Warszawa, mazowieckie

Mostostal Warszawa SA jest firmą budowlaną, której historia sięga 1945 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od odbudowy mostów. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego, inżynierskiego, drogowego oraz ochrony środowiska. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem i udziałowcem jest Acciona - hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad 30.000 pracowników w ponad 30 krajach na świecie.

Miejsce pracy: Warszawa

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe w zakresie inżynierii środowiska,
  • doświadczenie w sporządzaniu wycen sieci zewnętrznych i współpracy z dostawcami branżowymi,
  • mile wiedziane doświadczenie przy wycenach dla projektów liniowych – infrastrukturalnych ze względu na charakter pracy działu,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. średniozaawansowanym,
  • dobra znajomość obsługi programu AutoCAD,
  • znajomość obsługi programów do kosztorysowania, przede wszystkim programu NORMA PRO
  • dobra znajomość obsługi MS Excel, MS Word,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • umiejętności współpracy w zespole,
  • umiejętności analityczne,
  • skrupulatność i dobra organizacja pracy.

Zakres zadań:

  • analizowanie dokumentacji i wymagań technicznych związanych z procedurą przygotowania oferty,
  • wysłanie zapytań ofertowych do dostawców branżowych,
  • analizowanie ofert dostawców i komunikacja z dostawcami w zakresie ustaleń ofertowych,
  • uczestniczenie w negocjacjach techniczno-handlowych,
  • koordynowanie procesu zmierzającego do zawarcia umów z kontrahentami,
  • tworzenie branżowej listy dostawców usług i materiałów.

Oferujemy:

  • pracę w dużej i dynamicznie zarządzanej firmie, o wieloletniej historii,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • szeroki pakiet benefitów pracowniczych – prywatna opieka medyczna, program zajęć sportowych i rekreacyjnych, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie aktywności kulturalnej,
  • współpracę w przyjaznej atmosferze, wśród najlepszych specjalistów w branży.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.