specjalista ds ofert i planowania produkcji

Randstad Polska Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta nowo otwartego zakładu z branży obróbki mechanicznej mieszczącej się w Kobiórze poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 26597
Praca stała
Lokalizacja: Tychy

Zakres obowiązków:
  • sporządzanie i analiza ofert pod kątem technicznym,
  • zamawianie materiału
  • planowanie produkcji (wystawienia zlec produkcyjnych, zgłaszanie zapotrzebowania do sekcji logistyki)
  • realizacja zamówień klientów
  • współpraca z klientami

Oczekiwania:
  • wykształcenie min. średnie techniczne, mile widziane wyższe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • praktyczna znajomość aplikacji MS Office (Word, Excel)
  • komunikatywność

Oferta:
  • ciekawą pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)