Opis stanowiska pracy

KILKA SŁÓW O FIRMIE :

IRIDUM świadczy usługi w zakresie pomocy w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych. Zakresem naszej działalności objęte jest uzyskiwanie odszkodowań w szczególności dla ofiar wypadków komunikacyjnych, które doznały uszczerbku na zdrowiu i mieniu oraz dla poszkodowanych przez wszelkie inne zdarzenia.

bezpłatnie oceniamy dokumenty dotyczące szkody i dokonujemy wstępnej ich weryfikacji bez żadnych opłat
pomagamy zgromadzić odpowiednią dokumentację medyczną, sami gromadzimy dokumentację z Policji, Prokuratury, Sądów
ustalamy rzeczywisty uszczerbek na zdrowiu korzystając z pomocy biegłych oraz najlepszych specjalistów z dziedziny medycyny,
występujemy do ubezpieczyciela sprawcy szkody z wezwaniem do wypłacenia żądanej kwoty, a w przypadku odmowy lub uzyskania odszkodowania niesatysfakcjonującego dla Klienta występujemy na drogę sądową.
W swoich działaniach opieramy się na współpracy z Kancelarią Adwokacką co daje gwarancję sprawnego przygotowania i przeprowadzenia spraw naszych klientów.

Nie pobieramy od naszych klientów żadnych opłat wstępnych! Rozliczenie z Klientem następuje po uzyskaniu świadczenia dla osoby poszkodowanej.

ZADANIA SPECJALISTY DS. ODSZKODOWAŃ:

• Kontakt z osobą poszkodowaną w wypadku,
• Przygotowanie niezbędnych dokumentów pozwalających na działanie Kancelarii
• Przekazanie zebranej dokumentacji do siedziby Kancelarii.

WSPÓŁPRACOWNIKOM OFERUJEMY:

• NAJWYŻSZE STAWKI PROWIZYJNE NA RYNKU - do 50 % wynagrodzenia za sprawę! (istnieje możliwość negocjacji prowizji)
• Możliwość budowania swojego zespołu w oparciu o bardzo atrakcyjny system prowizyjny
• Merytoryczne wsparcie
• Bezpłatne materiały szkoleniowe i reklamowe

Wymagania

Wymagania

-> Prawo jazdy Kat. B

-> Umiejętność nawiązywania kontaktów

-> Mile widziane osoby mające kontakt z osobami poszkodowanymi - pomoce drogowe, pośrednicy ubezpieczeniowi, osoby współpracujące w przeszłości z Kancelariami Odszkodowawczymi

Współpracę nawiązujemy zarówno z osobami prowadzącymi działalność gospodarczą, jak i osobami fizycznymi w oparciu o umowę zlecenie.

Prezentacja firmy

IRIDUM świadczy usługi w zakresie pomocy w dochodzeniu roszczeń o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/07/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
bezterminowa
Liczba wakatów:
100
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
500PLN - 20 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
+ premie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi