Specjalista ds. ochrony środowiska

Eki Energy Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Opracowywanie dokumentacji niezbędnej w procesie oceny oddziaływania na środowisko (wnioski o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach realizowanych inwestycji, karty środowiskowe przedsięwzięć - KIP, raporty oddziaływaniu na środowisko);
Koordynowanie procedury pozyskiwania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach realizowanych inwestycji;
Tworzenie pism i prowadzenie bieżącej korespondencji z jednostkami administracji państwowej.
Wymagania:
Wykształcenie wyższe - kierunkowe (ochrona środowiska, inżynieria środowiska);
Znajomość branży OZE;
Doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji środowiskowej: sprawozdań oraz wniosków, na podstawie których wydawane są pozwolenia i decyzje z zakresu ochrony środowiska;
Doświadczenie w sporządzaniu KIP i Raportów OOś pod inwestycje związane z budową farm PV i EW;
Znajomość aktów prawnych w zakresie ochrony środowiska,
Znajomość programu AutoCad
Zdolności organizacyjne, samodzielność i umiejętność zarządzania projektem;
Komunikatywność
Umiejętność pracy pod presją czasu
Oferujemy:
pracę w stabilnej, rozwijającej się Firmie
możliwość podnoszenia kwalifikacji
atrakcyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia

Prezentacja firmy

Eki Energy Sp. z o.o. to spółka zajmująca się projektowaniem i budową fa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Energetyka